• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 258.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
15.02.2026 - 258.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran dvosoban stan u zgradi poznatog investitora Greda Valjevo. Stan izvorno dvosoban, adaptibilan u 3.0. Stan uknjižen na prodavca na 74m2, bez tereta i zabeležbi, pogodan i za kreditne kupce. Stan poseduje dve velike ustakljene terase od po ~10m2 koje nisu ušle u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 2.690.000 € na 2.457.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.457.000 €, 2457,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 2.690.000 €
27.02.2026 - 2.457.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI Gradjevinsko zemljište 24,57 ari sa starom vilom uknjižene površine 237m2. Pozicionirano u centralnom delu Senjaka okruženo Internacionalnom školom, Grčkom ambasadom i Argentinskom ambasadom. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.890.000 € na 1.690.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 1.690.000 €, 3000,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 1.890.000 €
11.03.2026 - 1.690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Pančevačkog mosta, uz sam Zrenjaninski put u ponudi je veliki građevinski plac na kome postoje uknjiženi objekti ukupne kvadrature 696m2 i započeti objekat sa izvedenom prvom pločom, stambenog karaktera koga je moguće iskoristiti za buduću gradnju. Po informaciji o lokaciji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.890.000 € na 1.690.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 1.690.000 €, 2960,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 1.990.000 €
03.08.2025 - 2.090.000 €
07.09.2025 - 1.890.000 €
11.03.2026 - 1.690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.890.000 € na 1.690.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 1.690.000 €, 3020,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.890.000 €
11.03.2026 - 1.690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Parcela na Zrenjaninskom putu ima 30,2 ari. Dozvoljena gradnja oko 3.500 m2. Na parceli se nalaze dva objekta ukupne površine 700m2.Oba objekta su uknjiženi i legalizovani 1/1. Konkretno prvi objekat je površine od oko 400m2 sa prizemljem i spratom na kome se nalaze četiri prostorije,u....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 1.850.000 € na 1.450.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.450.000 €, 2350,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2022 - 1.500.000 €
28.08.2022 - 2.000.000 €
15.09.2023 - 1.500.000 €
06.09.2024 - 1.850.000 €
20.02.2026 - 1.450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine.magacinske hale u prizemlju i kancelarije na spratu, kao i ostali sadržaji..sa dobrom infrastrukturom. Uknjiženo je 1.650m2....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.450.000 € na 1.300.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KOVILOVO, 1.300.000 €, 850,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 1.450.000 €
04.03.2026 - 1.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121773, PR/I, struja, kanalizacija, pomoćni objekti(1), uknjižen, nov, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. IZUZETNA PONUDA!!!Nudimo vam poslovni prostor,poslovna zgrada,hala,na 39 ari placa,u Borči kod Šopija i Lidla.Poslovna zgrada se sastoji....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.632.960 € na 1.293.390 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IRIG, 1.293.390 €, 18144,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.632.960 €
29.04.2026 - 1.293.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna prilika za investiciju 7 parcela različitih površina koje se nalaze u atraktivnom području na Fruškoj gori, u katastarskoj opštini Vrdnik. Lokacija je poznata po prirodnom okruženju, čistom vazduhu i sve većoj potražnji za turističkim i rekreativnim sadržajima.....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.399.958 € na 1.100.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Dedinje, 1.100.000 €, 960,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 1.399.958 €
22.03.2026 - 1.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na najosunčanijoj jugozapadno orjentisnoj padini Dedinja se nalazi impozantna nepokretnost od 9,60 ari koja se izdvaja sa bogatstvom zelenila i prelepim pogledom, što ga čini idealnim za život. Celinu pravilnog pravougaonika čine uknjižen gradjevinski plac 7,60 ari (+uknjižen plac....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 1.299.000 € na 1.000.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UGRINOVCI, 1.000.000 €, 450,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2023 - 1.500.000 €
23.02.2024 - 1.190.000 €
22.05.2025 - 1.300.000 €
16.06.2025 - 1.299.000 €
19.04.2026 - 1.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

UNIKATNA KUĆA na najlepšoj lokaciji u Ugrinovcima, na 16 ari uređenog placa. Kuća je bez dodatnih ulaganja. Ima 450m2-PO+PR+PTK- dve garaže od 50m2. Kuća, kao i dvorište su urađeni za besprekoran život i uživanje. Agencijska nadoknada 2% Uknjižen PR/1 Ivana Subotića-Sinđelića || dokumentacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 što skuplji (995)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>