• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 216.300 €
14.11.2025 - 211.150 €
04.02.2026 - 200.850 €
20.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOETAŽNI STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007591. Prodaje se komforan, trosoban, dvoetažni stan na 5. spratu novije zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Nalazi se u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Donja etaža se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 247.200 €
12.10.2025 - 210.000 €
16.11.2025 - 205.000 €
19.12.2025 - 200.000 €
14.01.2026 - 195.000 €
22.02.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodajuna Novoj Detelinari , Novi Sad. Na prodaju – Trosoban dupleks, Nova Detelinara, 70 m² U ponudi imamo kvalitetan i kompletno namešten trosoban dupleks stan na odličnoj lokaciji – Nova....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 229.900 €
02.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 246.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 176.500 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 176.500 €, 70,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 185.000 €
12.05.2026 - 176.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054582, NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, JUŽNI TELEP, KOMFORAN DVOSOBAN STAN! HITNA PRODAJA! ODLIČAN, prostran dvosoban stan ! Kao što se vidi na slikama, radi se o veoma retkom stanu na novosadskom tržištu, a zbog svog polažaja nudi razne prednosti. Specifičan je zbog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.500 € na 196.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.000 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 199.500 €
13.02.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108465, III/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen. Prodaje se izuzetno funkcionalan cetvorosoban stan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, terasu, kupatilo i wcDvorišno orijentisan. Grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 (995)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>