• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 najnovije što manji

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 najnovije što manji" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.992 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • lift
    • centralno grejanje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>