• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 430.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, eg, 4/4, terasa. U srcu Beograda u neposrednoj blizini galerije Progres, nalazi se ova nepokretnost koja se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje i terase. U pitanju je nadogradnja, zgrada je bez lifta sa mogućnošću ugradnje istog, grejanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Bloku 71, u ulici Dr Ivana Ribara, smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, od ukupno 6 spratova. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje dosta svetla i prijatnu prozračnost. Ukupno funkcionalan raspored čine dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 259.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 269.000 €
01.05.2026 - 259.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3. 0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao dupleks površine 81m2. Stan je u potpunosti sređen i spreman za useljenje, nalazi se u mirnom okruženju, u zgradi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 229.900 €
02.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 879.000 € na 797.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 797.000 €, 250,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 879.000 €
01.04.2026 - 797.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan petosobni dupleks/penthouse u najlepšem delu ulice Svetozara Markovića. Stan je izuzetno svetao, sa impresivnim panoramskim pogledom koji obuhvata gotovo čitav grad – od Crkve Svetog Marka do Hrama Svetog Save. Donju etažu čini komforna i funkcionalno organizovana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 141.720 € na 136.990 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 136.990 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 141.720 €
25.03.2026 - 136.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan na Limanu 3 u ulici Narodnog fronta, na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan ima površinu od 43 m² i uknjižen je 1/1 bez tereta, što omogućava sigurnu i jednostavnu kupoprodaju. Stan je veoma dobre strukture, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Iz hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4. 0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
26.01.2026 - 261.800 €
11.03.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux,2.5- soban stan na drugom spratu novije zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kaminom,2 spavaće sobe,kuhinje,kupatila,gostinskog toaleta i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan ima centralnu klimu,etažno grejanje na struju kao i elektronski nadzor (G4). U neposrednoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 (1649)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>