Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 zadnjih 7 dana lođa" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.689 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 218.000 € na 214.000 €
dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €
15.04.2026.,
www.indomio.rs
Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....
Promena cene sa 192.000 € na 185.000 €
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
24.04.2026.,
www.indomio.rs
Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....
Promena cene sa 160.000 € na 149.990 €
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....
Promena cene sa 246.000 € na 240.000 €
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €
21.12.2025.,
www.indomio.rs
Prostran trosoban dupleks u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici, u blizini TC i okretnice tramvaja. Stan je uknjižen na 82 m2, mereno ima 90m2. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i prostrane lođe. Drugi nivo ima 2 spavaće sobe, kupatilo i....