• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 najnovije što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 najnovije što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 najnovije što skuplji 4.sprat

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 najnovije što skuplji 4.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 269.000 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 102,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Doma zdravlja "Novi Sad". Ovaj duplex se nalazi u zgradi standardne gradnje, veoma kvalitetnoj, koja poseduje i video....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 495.000 € na 460.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 460.000 €, 150,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 495.000 €
29.03.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažni stan u mirnoj ulici, u novoj zgradi na trećem ( i četvrtom spratu ). Zgrada je izgrađena prošle godine po najsavremenijim standardima, korišcen je materijal visokog kvaliteta. Stan poseduje kamere u stanu, na stepeništu, alarm i ograđeno dvorište. U zgradi su....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 385.840 € na 360.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 360.500 €, 158,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 385.840 €
05.04.2026 - 360.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Troetažni stan sa garažom u širem centru Novog Sada – retka ponuda---Agencijska šifra 1007928.Prodaje se atraktivan troetažni stan u širem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Socijalnog – idealna lokacija za porodičan život ili investiciju.Stan se nalazi na 4. spratu novije zgrade....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 290.000 €
17.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119305, IV/, lift, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se petosoban penthaus na Telepu, uknjižen na 136 m2, sa ukupno oko 200 m2 površine zajedno sa terasama. Stan zauzima ceo četvrti sprat zgrade, sa direktnim izlaskom iz lifta, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 228.650 € na 218.360 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 218.360 €, 111,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 278.100 €
07.11.2025 - 267.800 €
21.11.2025 - 257.500 €
07.12.2025 - 247.200 €
24.12.2025 - 236.900 €
20.02.2026 - 228.650 €
18.03.2026 - 218.360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMFORAN ČETVOROSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 1007651.Na prodaju dvoetažni stan površine 111 m2, na 4. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu naselja Rotkvarija, nadomak Socijalnog, idealan za porodičan život. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi i ima odličan raspored....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 174.115 € na 165.050 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 165.050 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 174.115 €
29.04.2026 - 165.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman 1, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Studentskog grada. Stan je dvosobne strukture. Uknjižen stan od 62m2.Nalazi se u zgradi starije gradnje, na 4. spratu-zgrada poseduje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 169.230 €
22.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 162.000 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 167.000 € na 154.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.000 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 167.000 €
27.03.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban, četvrti sprat.Nov, neuseljavan stan, izvrno iskorištenog prostora. Lepe spvaće sobe, odličnog oblika i gabarita, Uvučena lepa kuhinja u sklopu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3000 eura/m2 što skuplji 4.sprat (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>