• GoHome Professional
uknjižen pala cena 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "uknjižen pala cena 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • lođa
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 160.000 €
17.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića. Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije'
139.000 €
139.000 €
 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>