• GoHome Professional
uknjižen pala cena 3.sprat što jeftiniji do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena 3.sprat što jeftiniji do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena 3.sprat što jeftiniji do 230000 eura do 60 m2 Zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2

  • Za upit "uknjižen pala cena 3.sprat što jeftiniji do 230000 eura do 60 m2 zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 132.000 €
24.04.2026 - 128.000 €
06.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Rumenački put Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 44m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena 3.sprat što jeftiniji do 230000 eura do 60 m2 zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2'
230.000 €
230.000 €
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>