• GoHome Professional
uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 90 m2

  • Za upit "uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 90 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 3.434 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 750000 eura (malo jeftiniji)
    • 820000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 340.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 76 m2, salonac, starogradnja. Jedinstven salonac na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru, u jednoj....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 90 m2'
199.000 €
199.000 €
390.000 €
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, Kopaonik, 420.000 €, 90,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 460.000 €
17.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Potpuno opremljeni apartmani u prizememlju konaka Ras od 23m2, 22m2, 22m2 Prostor ispred apartmana od 7m2, 7m2, 4m2, 5m2 Sauna unutar prostora Svi apartmani su uknjiženi i mogu se pogledati uživo uz prethodno zakazivanje Moguće nastavljanje zakupa sa trenutnim zakupcem i vracanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 530.000 €
01.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 144.900 €
16.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.knez-nekretnine.com

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU. STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 144.900 €
20.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU.STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 266.500 € na 246.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.500 €, 94,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 266.500 €
06.05.2026 - 246.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno opremljen dupleks površine 94 m² (korisne površine) u Somborskoj ulici. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem, tehnikom i elektronikom, po principu „ključ u ruke“, i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada je stara sedam godina, kvalitetne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>