• GoHome Professional
uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 60 m2

  • Za upit "uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 60 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 3.513 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 750000 eura (malo jeftiniji)
    • 820000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 164.800 € na 154.500 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 164.800 €
25.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i kompletno opremljen lokal od 63 m² na odličnoj lokaciji u blizini Socijalnog, u širem centru Novog Sada. Lokal se sastoji od prizemlja od 40 m² i suterena od 20 m², što omogućava praktično razdvajanje sadržaja i organizaciju prostora prema potrebama različitih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan dvoiposoban stan u ulici Jelene Ćetković, na jednoj od najprestižnijih lokacija u centru Beograda, na Kopitarevoj gradini. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti i lep, otvoren....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena što manji opremljen do 790000 eura 60 m2'
290.000 €
140.000 €
195.000 €
 
-5%

Promena cene sa 211.150 € na 200.800 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 200.800 €, 56,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 165.200 €
27.04.2025 - 169.000 €
25.05.2025 - 172.000 €
03.12.2025 - 211.150 €
15.03.2026 - 200.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju dvosobanog stan na Limanu 2. Stan je uknjižen na 56m2 a ukupna neto površina 59 m2. Stan je kompletno renoviran i prodavaće se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 178.000 €
22.04.2026 - 169.900 €
27.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 217.000 € na 212.000 € dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 212.000 €, 59,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 217.000 €
12.03.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.600 € na 151.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.000 €, 59,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 169.950 €
01.04.2026 - 163.750 €
15.04.2026 - 157.600 €
24.04.2026 - 151.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Naselju — u neposrednoj blizini parka, vrtića, škole i autobuske stanice, uz dodatnu pogodnost čak 250 besplatnih parking....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2024 - 165.000 €
12.05.2024 - 155.000 €
14.02.2025 - 165.200 €
02.05.2025 - 169.000 €
26.01.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjižen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto površina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban, uknjižen stan na Altini, sređen, bez ulaganja, sa dobro iskorišćenim rasporedom. Sasastoji se iz predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, jednu malu ptostoriju koja može biti radna soba ili garderober, i kupatilo. Poseduje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
14.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 365.000 € na 355.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 355.000 €, 61,00 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 375.000 €
06.04.2026 - 365.000 €
19.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 2.0, 61m2 , uknjižen u okviru kompleksa West 65 - u novoj kuli- West Tower. Prodaje se kompletno opremljen, sređen po najvišim standardima, Smart sistem, spreman za život ili rentu.Stanari imaju pristup SPA centru, bazenu, sauni, turskom kupatili, teretani. Ceo stan se moze kontrolisati....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 380.000 € na 355.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 61,00 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 380.000 €
19.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu, u prestižnom kompleksu West 65, u novoj kuli West Tower. Poslovno-stambeni kompleks uz šoping centar omogućava lagodniji način života i značajnu uštedu vremena, u skladu sa savremenim stilom života.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN I, DVOSOBAN STAN, 62 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, na par minuta od Dunava i keja, fakulteta, škole, vrtića, SPENS-a. Zgrada je sjajno pozicionirana, ušuškana u zelenilo, a opet vam je sve na dohvat ruke. Ulaz je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 19)

<< <1> >>