• GoHome Professional
uknjižen pala cena što manji Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena što manji Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "uknjižen pala cena što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.990 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 105.000 €
13.02.2026 - 99.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Ovaj prostor dvojake namene može poslužiti kao stan sa dnevnom, dve spavaće sobe, kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. Zbog atraktivnosti lokacije na kojoj se nalazi, može koristiti i za sve vrste kancelarijskih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 59.500 € na 58.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 58.200 €, 16,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.500 €
27.03.2026 - 58.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke stanice. Idealna kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Kontakt 0638901 299 Prikaži....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 91.500 € na 89.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 91.500 €
22.02.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu i Dunav.✅ 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 55.000 € na 51.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 55.000 €
22.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal 20 m u tržnom centru, Balkanska - uknjižen. Na prodaju je funkcionalan lokal, uknjižen, pozicioniran u okviru tržnog centra u Balkanskoj ulici, jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u centru grada.Lokal je trenutno izdat, a prodaja se vrši sa postojećim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 105.000 €
01.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u potpunosti renovirana garsonjera povrsine 21m2, na prvom spratu zgrade novije gradnje. Smeštena je u ulici Dragoslava Srejovića, na samo deset minuta vožnje od Vukovog spomenika. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada linijama gradskog prevoza. Stan se sastoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena što manji (2230)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>