• GoHome Professional
uknjižen najnovije pala cena do 3200 eura/m2 što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen najnovije pala cena do 3200 eura/m2 što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen najnovije pala cena do 3200 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "uknjižen najnovije pala cena do 3200 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 9.500 € na 8.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, GRABOVAC, 8.900 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 10.500 €
30.11.2025 - 9.500 €
06.05.2026 - 8.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Posredujemo u prodaji placa koji se nalazi na putu Obrenovac - Šabac u naselju Skela, opština Obrenovac. Plac je uknjizen 1/1 bez tereta i zabeležbi, površine 10.5 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put i praugaonog oblika je, dozvoljena je gradnja. U neposrednoj blizini placa nalazi....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 20.000 € na 14.750 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŠABAC, 14.750 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 20.000 €
06.03.2026 - 14.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125920, uknjižen, deljiv, njiva. Odlična lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljište, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Ležimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se već grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 20.000 € na 16.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKA MITROVICA, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 20.000 €
22.02.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u građevinskoj zoni u Ležimiru, Selo. Uknjižen 1/1, bez tereta. Front 21m. pored placa sva potrebna infrastruktura. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 21.000 € na 19.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, Apelovac, 19.000 €, 1023,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 21.000 €
25.03.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na putu za Donje Vlase. Upisan je u katastar nepokretnosti kao gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 1.023m2. Plac se nalazi na 150m uređenog prilaza od asvaltnog puta. Priključci za struju i vodu se nalaze u blizini placa. Cena placa iznosi 19.000 EUR.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 25.000 € na 20.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 20.000 €, 9600,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.05.2024 - 35.000 €
28.06.2024 - 30.000 €
14.02.2025 - 25.000 €
22.02.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 88982, uknjižen, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Nalazi se 4km od glavnog puta za Obrenovac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
19.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2023 - 42.000 €
21.05.2023 - 33.000 €
26.06.2023 - 27.000 €
18.08.2023 - 30.000 €
31.05.2024 - 45.000 €
08.09.2024 - 37.000 €
12.05.2025 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 što jeftiniji (1601)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>