• GoHome Professional
uknjižen najnovije pala cena što manji do 380000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen najnovije pala cena što manji do 380000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen najnovije pala cena što manji do 380000 eura do 3000 eura/m2

  • Za upit "uknjižen najnovije pala cena što manji do 380000 eura do 3000 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 128.750 € na 118.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 40.000 € na 39.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 39.000 €, 13,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2026 - 40.000 €
07.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1050221. NOVI SAD, AVIJACIJA, GARSONJERA, 13m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam ovaj fenomenalni mikro stan, savršen za svrhu investicije, Ovaj mali stan poseduje sobu, smaknutu kuhinju i kupatilo. Ulaz je iz dvorišta zgrade, ispred stana moguće je napraviti terasu. Lokacija....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2024 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 55.000 € na 51.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 55.000 €
22.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal 20 m u tržnom centru, Balkanska - uknjižen. Na prodaju je funkcionalan lokal, uknjižen, pozicioniran u okviru tržnog centra u Balkanskoj ulici, jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u centru grada.Lokal je trenutno izdat, a prodaja se vrši sa postojećim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 65.000 € na 57.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 57.000 €, 21,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 65.000 €
15.02.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjižen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisačkoj ulici. Skroz funkcionalan stan površine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom veličina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorišnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.100 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE FIKSNA - POSTOJI MOGUĆNOST PREGOVORA!....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 57.000 €
05.04.2026 - 55.000 €
06.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan od 23m2 na Kanarevom brdu. Stan ima jednu prostoriju gde se nalaze soba, kuhinja, trpezarija i tuš kabina. Toalet nije u stanu već je u odvojenom delu na kraju hodnika. Na spratu je zajednička velika terasa. Stan poseduje i podrum. Okrenut....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 42.000 € na 35.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena što manji do 380000 eura do 3000 eura/m2 (1389)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>