• GoHome Professional
uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 30 m2

  • Za upit "uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 30 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Pogodan za studente. Samo par minuta hoda do svih značajnih sadržaja. Banke, marketi, pijaca, restorani i još mnogo toga. Pozovite za više informacija. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 8000132.Prodaje se odličan ulični lokal od 30 m2 u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal se nalazi na prometnom mestu, pogodan za razne delatnosti. Moguć dogovor oko polica. Uknjižen 1/1.Berza nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 111.000 € na 108.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 111.000 €
27.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji u blizini Beogradske Arene prodaje se poslovni lokal površine 30 m². Lokal ima veliki izlog i orijentisan je ka unutrašnjem delu kompleksa,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 123.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 123.000 €, 30,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 125.000 €
20.03.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjižen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog hodnika, kombinovane sobe povezane sa kuhinjom i kupatila, sa dovoljno prostora za odlaganje. Stanu pripada i uređen podrumski prostor od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, funkcionalan, jednoiposoban stan, 30m2, namešten, pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje zbog dobrog rasporeda: iz hodnika se ulazi desno u kupatilo, levo u spavaću sobu, a napred u dnevnu sobu i kuhinju. Oodlična lokacija na Galenici, u mirnoj ulici Vere....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Fontana, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za prodaju luksuzan lokal, smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Lokal je višenamenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 36.050 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan lokal na Detelinari! Uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Pogodan za mirnu delatnost. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 72.100 € na 75.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 51.500 €
15.04.2022 - 72.100 €
12.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen do 210000 eura pogodan 30 m2 (128)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>