• GoHome Professional
uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 1500 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 1500 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 1500 m2 što manji

  • Za upit "uknjižen do 210000 eura pogodan najnovije 1500 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1420 m2 (malo manji)
    • 1580 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOČIN, 90.000 €, 1500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 1500m Fruška Gora ,Rakovac -Dolača Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1500m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja. 063518546 Gradjevinski plac 1500m na Fruškoj....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 62.550 €, 1390,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova - Stari Banovci građevinsko-poljoprivredno zemljište, 13.9a. Parcela sa dozvolom stambene izgradnje, poseduje svu dokumentaciju. Nalazi se na lepom mestu pored potoka i šume. Plac je blaga padina, u delu Banovaca prema Belegišu. 3 minuta kolima do Dunava ili 17 min. pešice.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 1450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne saobraćajnice (put za Gabrovac i drugu novu, duple trake, u izgradnji, veza sa Mokranjčevom ulicom). U blizini urbanih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Branko Bjegović, 108.000 €, 1455,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u naselju Branko Bjegović, pogodan za izgradnju veće kuće ili nekog poslovnog objekta. Plac se nalazi na glavnoj, asfaltiranoj ulici. Na placu priključak za struju (postoji stari objekat), kanalizacija nije sprovedena, ali je priključak do samog placa, gradsko-građevinsko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 38.300 €, 1486,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1486m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front oko 15m, dužina oko 100m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 31.600 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 31.600 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1601,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Proseku, 1601 m2. Nalazi se sa desne strane magistralnog puta Niš i Dimitrovgrad, u blizini asfaltnog puta. Teren je blago strm, pogodan za gradnju ili sadnju poljoprivrednih kultura, mogućnost priključka na struju i vodu. Plac je uknjižen, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 11.000 €, 1608,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1608m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta, ravan je, kvadratnog oblika, pogodan za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....