• GoHome Professional
uknjižen do 210000 eura pogodan što skuplji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen do 210000 eura pogodan što skuplji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen do 210000 eura pogodan što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "uknjižen do 210000 eura pogodan što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 3.081 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 189.900 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi salonski jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u ulici Stanoja Glavaša u neosrednoj blizini Palilulske pijace. Stan je uknjižen na 47m2, dok je stvarna izmerena površina 49m2 sa terasom. Kompletno je renoviran i spreman za useljenje. Sastoji se od ulaznog salonskog dela,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen do 210000 eura pogodan što skuplji zadnjih 7 dana'
169.900 €
169.900 €
205.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 11, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjizen poslovni prostor povrsine 106 m², smesten na trecem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za razlicite delatnosti. Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 186.000 €, 51,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan dvoiposoban stan (adaptiran dvosoban) površine 51m2, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini Fontane, IX beogradskoj gimnaziji, Studentskog grada. Stan se nalazi na petom spratu, od ukupno 8 u urednoj i dobro održavanoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 33,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vučedolska, pr/4, stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, blizina svih infrastrukturnih sadžaja, pogodan za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....