• GoHome Professional
uknjižen do 2000 eura/m2 barem 30 m2 pala cena par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen do 2000 eura/m2 barem 30 m2 pala cena par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen do 2000 eura/m2 barem 30 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana do 170000 eura

  • Za upit "uknjižen do 2000 eura/m2 barem 30 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana do 170000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.560 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 186.000 €
20.02.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižene površine 83m2+6m2 dve terase, na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na izvanrednoj lokaciji, kod Doma zdravlja, u samom epicentru svih bitnih dešavanja. U samoj blizini zgrade nalaze se fakulteti, državne ustanove,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen do 2000 eura/m2 barem 30 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana do 170000 eura'
139.000 €
114.000 €
140.500 €
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 149.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan i odlično organizovan, sa jasno odvojenim celinama koje omogućavaju udoban svakodnevni život. Sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>