• GoHome Professional
uknjižen do 190000 eura pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen do 190000 eura pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen do 190000 eura pogodan Najnovije

  • Za upit "uknjižen do 190000 eura pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 189.000 €, 114,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan sa uknjiženom garažom na samom Zrenjaninskom putu kod skretanja za naselje Kotež. Stan je veličine 54m2 i poseduje dve prostorije i toalet i garaža koja ima ozidan temelj površine 60m2. Stan je pogodan za poslovni prostor i prodaje se prazan. Grejanje je na....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salonski stan, kvalitetno renoviran i luxuzno opremljen. Stan je odlicnog funkcionalnog rasporeda, iskoriscen je svaki kutak na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan jednoiposoban salonski stan, kvalitetno renoviran i luxuzno opremljen. Stan je odličnog funkcionalnog rasporeda, iskorišćen je svaki kutak na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU LOKAL – VOŽDOVAC, UL. VOJVODE STEPE (KOD CRKVE) Prodaje se lokal površine 63 m² na izuzetnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, neposredno kod crkve. Lokal je do sada funkcionisao kao ordinacija, ali je pogodan za različite namene – kancelariju, salon, maloprodaju, apoteku....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 187.950 €, 34172,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, koji ima ulaz sa magistralnog puta Niš-Prokuplje. Nalazi se u blizini Merošinske petlje i sela Aleksandrova. U okolini placa nalaze se industrijski objekti različite namene. Ukupna površina placa je 34.172m2. Ulazni front je oko 47m a dužina placa oko 730m. Pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen do 190000 eura pogodan (2142)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>