• GoHome Professional
svenekretnine zadnjih 7 dana pala cena do 12 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine zadnjih 7 dana pala cena do 12 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine zadnjih 7 dana pala cena do 12 eura/m2 barem 60 m2

  • Za upit "svenekretnine zadnjih 7 dana pala cena do 12 eura/m2 barem 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 11 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 12 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 887 eura
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • luksuzan
    • klima
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude komforan, apartmanski namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, TC Promenada, Spensa i svih značajnih gradskih orijentira.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine zadnjih 7 dana pala cena do 12 eura/m2 barem 60 m2'
700 €
650 €
350 €
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 u prizemlju kuće u Jagodin mali. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju i čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 70m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 360 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380 €
08.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Izdaje se, 3.0 stan u kući, 100m2 u blizini DIF-a i fakulteta Zaštita na radu . Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Stan ima svoje brojilo, i to je jedini trošak koji bi zakupci imali(utrošak po potrošnji),....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 2.200 € na 2.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 168,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 2.200 €
08.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Milutina Bojića. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor na II spratu novoizgrađene urbane vile nadomak Limana IV i Bulevara Evrope. Ovaj poslovni prostor odlikuje funkcionalan raspored i kvalitet upotrebljenih materijala i opreme. Čine ga ukupno pet kancelarija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>