• GoHome Professional
svenekretnine zadnjih 7 dana ekskluzivan do 19 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine zadnjih 7 dana ekskluzivan do 19 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine zadnjih 7 dana ekskluzivan do 19 eura/m2 što manji pala cena

  • Za upit "svenekretnine zadnjih 7 dana ekskluzivan do 19 eura/m2 što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 18 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 19 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini strogog centra grada, Pupinove palate, Futoške pijace, više obrazovnih ustanova i trgovinsko-ugostiteljskih objekataPredmetni stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Slobodana Bajića. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta i Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na zatvorenu terasu, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan 40m2, prizemlje sa ogradjenim dvoristem od 100m2. Dnevna soba, kupatilo i spavaca. Interfon. Komunalije oko 100e mesecno (sbb 4900, infostan 1700, struja po potrosnji do sada 4-6000.) Grejanje: toplotne pumpe. Komplet opremljeno sa posudjem i aparatima u kuhinji, ves....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 67, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan lokal u dva nivoa u naselju Belvil, prvi nivo površine 23m2, suteren površine 17m2 pogodan kao arhiva ili magacin. Lokal u nalazi u jednoj od zgrada unutar naselja. Postoji mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se naplaćuje u zavisnosti....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Kovanluk, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u porodičnoj kući sa posebnim ulazom, površine 40m2 na drugom spratu na Paliluli. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan na Paliluli, u prizemlju kuće, površine 40m2. U kiriju su uračunati svi troškovi, kao i troškovi čišćenja, zamene posteljine i pranja veša. Stan se sastoji od jedne višenamenske prostorije, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Postoji parking na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan, luksuzno i kompletno opremljen stan na Banovom brdu, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine zadnjih 7 dana do 19 eura/m2 što manji pala cena (55)
  • svenekretnine zadnjih 7 dana ekskluzivan do 19 eura/m2 što manji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>