• GoHome Professional
svenekretnine zadnjih 7 dana do 1300 eura pala cen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine zadnjih 7 dana do 1300 eura pala cen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine zadnjih 7 dana do 1300 eura pala cena što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine zadnjih 7 dana do 1300 eura pala cena što jeftiniji" pronađeno 51 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura (malo jeftiniji)
    • 1300 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • dvorište
    • centralno grejanje
    • useljiv
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130760, III/V, klima, terasa. Strogi centar, salonac 60m2, 5 min peske od trga Republike, 3 min peske od Skadarlije. Stan je dvorisno orijentisan, miran, svetao, opremljen u potpunosti na 3. spratu od 5. Dozvoljeni kucni ljubimci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban lux stan u A Bloku,kompletno opremljen,garazno mesto. Izdavanje je namenjeno zakupcima koji traže dugoročan, kvalitetan i reprezentativan prostor za život. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan koji nudi više od kvadrata — stil života na jednoj od najprestižnijih adresa u....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odlican stan u kompleksu The One sa dve spavace sobe,, dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom i terasom se izdaje. Stan je idealan za porodicu, kao i za pojedince. Za svaku preporuku. Vise informacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-51 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>