• GoHome Professional
svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena barem 300 m2

  • Za upit "svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena barem 300 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 18 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 78 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1300 eura
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • pogodan
    • 1.sprat
    • dvorište
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
08.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 2.700 € na 3.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 3.000 €, 361,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
20.03.2026 - 2.700 €
15.05.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bulevar Evrope, vila sa lepim dvorišem i bazenom .Agencijska oznaka nekretnine 91897716, Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdaje se vila na odličnoj lokaciji, mirna ulica povezana sa bul. Evrope. Zbog lokacije i veličine nekretnine pogodna je i za mirnu poslovnu delatnost ili stanovanje.....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 1.300 €, 280,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Meljak, Veljka Vlahovica, 11.0 kuca od 280 m2 sa 2 terase, na 8.57 ari placa, PR + PTK, eg (kotao na cvrsto gorivo), telefon, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 280 m2, parking, bazen, novogradnja iz 2017. godine. Iznajmljuje se kuca u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena barem 300 m2'
50.000 €
3.100 €
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>