• GoHome Professional
svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena što manji

  • Za upit "svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena što manji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 15 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 300 m2
    • 350 m2
  •  Po ceni
    • 71 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 78 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 670 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 670 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, u mirnoj ulici, odvojen od buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat VPR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131550, VPR/VI, klima. Izdaje se nov, moderno uredjen dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Djeram pijace. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim, funkcionalnim namestajem radjenim....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 600 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lekarska ordinacija na Grbavici, u Novom Sadu, u prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Prostor je površine 54 m² i predstavlja lokal pogodan za zdravstvenu delatnost. Nalazi se u atraktivnom delu grada, u naselju Grbavica, što ga čini praktičnim izborom za ordinaciju i slične....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine zadnjih 14 dana do 75 eura/m2 porasla cena što manji'
880 €
1.000 €
1.200 €
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170 €
15.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222- 442 Prikaži broj Bojan Dvosoban stan,....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 700 € na 900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 1.300 €, 280,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Meljak, Veljka Vlahovica, 11.0 kuca od 280 m2 sa 2 terase, na 8.57 ari placa, PR + PTK, eg (kotao na cvrsto gorivo), telefon, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 280 m2, parking, bazen, novogradnja iz 2017. godine. Iznajmljuje se kuca u....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
08.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 2.700 € na 3.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 3.000 €, 361,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
20.03.2026 - 2.700 €
15.05.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bulevar Evrope, vila sa lepim dvorišem i bazenom .Agencijska oznaka nekretnine 91897716, Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdaje se vila na odličnoj lokaciji, mirna ulica povezana sa bul. Evrope. Zbog lokacije i veličine nekretnine pogodna je i za mirnu poslovnu delatnost ili stanovanje.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>