• GoHome Professional
svenekretnine useljiv prizemlje najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine useljiv prizemlje najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine useljiv prizemlje najnovije

  • Za upit "svenekretnine useljiv prizemlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Prazan Spratnost Visoko prizemlje Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Luksuzan penthouse od 152 m² koji zauzima ceo sprat zgrade, sa privatnim liftom koji ulazi direktno u stan, pružajući maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv prizemlje najnovije (12)
  • svenekretnine useljiv prizemlje (165)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>