• GoHome Professional
svenekretnine useljiv porasla cena što jeftiniji z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine useljiv porasla cena što jeftiniji z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine useljiv porasla cena što jeftiniji zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine useljiv porasla cena što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.764 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • renovirano
    • namešten
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 380 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Pupinove palate, pešačke zone, Spensa, fakulteta i TC Promenada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicionirana na III spratu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 117.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125166, II/IV, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. HITNO!!!Prodaje se nov, useljiv dvosoban stan od 43,3m2 u Mornarskoj ulici na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila, terase i hodnika. Uz stan se moze kupiti i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 163.770 €
08.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>