• GoHome Professional
svenekretnine useljiv što jeftiniji porasla cena O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine useljiv što jeftiniji porasla cena O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine useljiv što jeftiniji porasla cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine useljiv što jeftiniji porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 230 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 250 €
17.04.2026 - 230 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kompletno opremljen i moderno sređen stan površine 41 m², smešten na idealnoj lokaciji između Akva parka i centra u Jagodini – savršen balans između mira i gradske dinamike. Stan je funkcionalno organizovan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Svaki detalj je pažljivo....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 380 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Pupinove palate, pešačke zone, Spensa, fakulteta i TC Promenada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicionirana na III spratu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 950 €, 65,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
17.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Dragoslava Jovanovica, 2.5 poslovni prostor, 65 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen, salonac, starogradnja. Fenomenalna lokacija u strogom centru grada. Prostor je salonskog tipa, potpuno je renoviran i nalazi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
10.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 98.000 €
20.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 163.770 €
08.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 156.000 € na 170.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban stan sa terasom koja gleda na dvoriste zgrade, na odličnoj lokaciji, nedaleko od Novosadskog sajma. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
20.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana je 1100624 CENA 180000e + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Novom Naselju u mirnom delu grada na petom spratu stambene zgrade sa liftom, idealan za porodični život, u potpunosti renoviran, odmah useljiv, 70 m2, poseduje terasu, 3 sobe (2 spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon, bez lifta, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 115 m2, novija gradnja iz 2009. godine. Veoma lep i funkcionalan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 222.000 € na 227.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 227.000 €, 59,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 222.000 €
10.04.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mlatisumina, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 59 m2, bez terase, veliko dvoriste, PR od V spratova, cg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 59 m2, novija zgrada iz 2005. godine. Dvostrano orijentisan stan (na ulicu i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine useljiv što jeftiniji porasla cena (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>