• GoHome Professional
svenekretnine uknjižen do 250000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine uknjižen do 250000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine uknjižen do 250000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine uknjižen do 250000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 40.500 €
10.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 90.000 €
22.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen do 250000 eura porasla cena što jeftiniji zadnjih 7 dana (52)
  • svenekretnine uknjižen do 250000 eura porasla cena što jeftiniji (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>