• GoHome Professional
svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što veći

  • Za upit "svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što veći" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 744 eura (malo jeftiniji)
    • 823 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • interfon
    • dvorište
    • pogodan
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 350 €, 110,00 m2 cca 3 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je površine 110m2 i nalazi se u glavnoj ulici u Ćupriji. Lokal je idealan za ordinaciju, privatnu kliniku, salon lepote, škole kao i za kancelarijski prostor. Ipred lokala je ostavljeno parking mesto koje ulazi u cenu zakupa. U cenu lokala ulaze računi za vodu i grejanje. Za....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Crveni Krst, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što veći'
650 €
550 €
650 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan u cenru Niša u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 45 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 650 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 220 € na 180 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220 €
08.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetno atraktivan stan u samom srcu grada, na lokaciji koja garantuje maksimalnu vidljivost i dostupnost. Savršen izbor kako za udoban život, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije, saloni, agencije i slično). Stan se nalazi u visokom prizemlju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 67, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan lokal u dva nivoa u naselju Belvil, prvi nivo površine 23m2, suteren površine 17m2 pogodan kao arhiva ili magacin. Lokal u nalazi u jednoj od zgrada unutar naselja. Postoji mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se naplaćuje u zavisnosti....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan na Paliluli, u prizemlju kuće, površine 40m2. U kiriju su uračunati svi troškovi, kao i troškovi čišćenja, zamene posteljine i pranja veša. Stan se sastoji od jedne višenamenske prostorije, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Postoji parking na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 270 €
15.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan na uglu Dušanove ulice i Bulevara dr Zorana Đinđića, ukupne površine 38 m2.Stan je južno orijentisan, nalazi se u blizini gradske bolnice, čairskog parka i na liniji je gradskog prevoza. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 200 € na 150 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150 €, 35,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200 €
15.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je površine 35m2 i nalazi se u glavnoj ulici u Ćupriji. Lokal je idealan kako za prodajni tako i za kancelarijski prostor. Ipred lokala je ostavljeno parking mesto koje ulazi u cenu zakupa. U cenu lokala ulaze računi za vodu i grejanje. Za više informacija pozovite: 064/831-....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>