• GoHome Professional
svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što jeftiniji" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 744 eura (malo jeftiniji)
    • 823 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 220 € na 180 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220 €
08.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetno atraktivan stan u samom srcu grada, na lokaciji koja garantuje maksimalnu vidljivost i dostupnost. Savršen izbor kako za udoban život, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije, saloni, agencije i slično). Stan se nalazi u visokom prizemlju....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 784 eura parking što jeftiniji'
450 €
450 €
550 €
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 67, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno opremljen stan, poseduje odvojenu spavaću sobu, uređeno naselje - Belvil. Spoljno parking mesto uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan, luksuzno i kompletno opremljen stan na Banovom brdu, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 67, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan lokal u dva nivoa u naselju Belvil, prvi nivo površine 23m2, suteren površine 17m2 pogodan kao arhiva ili magacin. Lokal u nalazi u jednoj od zgrada unutar naselja. Postoji mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se naplaćuje u zavisnosti....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>