• GoHome Professional
svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 11 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 11 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 11 eura/m2 40 m2 što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 11 eura/m2 40 m2 što jeftiniji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 10 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 11 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 923 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 220 € na 180 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220 €
08.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetno atraktivan stan u samom srcu grada, na lokaciji koja garantuje maksimalnu vidljivost i dostupnost. Savršen izbor kako za udoban život, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije, saloni, agencije i slično). Stan se nalazi u visokom prizemlju....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u blizini Medicinskog fakulteta. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 43 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednosoban stan ili tzv. velika garsonjera u novijoj zgradi na samom početku Ledina. U tihom okruženju. Opremljen (bela tehnika nova) i polunamešten (ostatak nameštaja se očekuje). Izdvojena prostrana lođa. Odlična izolacija. Niski mesečni troškovi. Dosta prostora za parkiranje. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena zadnjih 14 dana do 11 eura/m2 40 m2 što jeftiniji'
370 €
400 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 460 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa i svih bitnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>