• GoHome Professional
svenekretnine pala cena useljiv do 828 eura lift š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena useljiv do 828 eura lift š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena useljiv do 828 eura lift što skuplji

  • Za upit "svenekretnine pala cena useljiv do 828 eura lift što skuplji" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 786 eura (malo jeftiniji)
    • 869 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 950 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski rezijski troskovi.Parking....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 800 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
03.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

RETKO! STROGI CENTAR! Stari grad, Vase Carapica, 2.0, 60 m2, bez terase, II od V spratova, cg, lift, interfon, klima, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 48 m2, salonac, predratna zgrada sa lepim mermernim ulazom u delu ulice kod Narodnog muzeja. Fenomenalna lokacija u strogom centru....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena useljiv do 828 eura lift što skuplji'
700 €
700 €
700 €
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 450 € na 425 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 425 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 450 €
27.03.2026 - 425 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114072, III/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u novogradnji Squer Garden. Nije pet friendly. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131196, II/IV, klima, lift, terasa. Telep, 40 m2 jednoiposobni, namesten. Odmah useljiv. Dnevna soba, kuhinja i spavaca soba. Depozit obavezan. Grejanje: GAS. Klima, masina za sudove, masina za ve. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>