• GoHome Professional
svenekretnine pala cena uknjižen do 1200 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena uknjižen do 1200 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena uknjižen do 1200 eura

  • Za upit "svenekretnine pala cena uknjižen do 1200 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1100 eura (malo jeftiniji)
    • 1200 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 800 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
03.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

RETKO! STROGI CENTAR! Stari grad, Vase Carapica, 2.0, 60 m2, bez terase, II od V spratova, cg, lift, interfon, klima, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 48 m2, salonac, predratna zgrada sa lepim mermernim ulazom u delu ulice kod Narodnog muzeja. Fenomenalna lokacija u strogom centru....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 840 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
10.04.2026 - 940 €
17.04.2026 - 840 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, Kalenić, Ivana Đaje, 80m2, 1/5, CG, lift, terasa, lođa, renoviran Izuzetno miran i tih stan na top lokaciji. Renoviran i prostran. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije i svaka od njih je sa prirodnom ventilacijom. Blizina škole, vrtića, Hrama, parka. Infostan 14.500. Nisu dozvoljeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena uknjižen do 1200 eura'
630 €
450 €
430 €
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

1.5, Mirijevo, Branka Ćopića, 50m2, 2/2, lođa, podrum, klima. Izdaje se 1.5 stan u Mirijevu ul. Branka Ćopića na drugom spratu u održavanoj zgradi. Stan funkcionuiše kao potkrovlje bez kosina. Namešten. CG je isključeno, a kao grejno telo koristi se klima i TA peć. Niski režijski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>