• GoHome Professional
svenekretnine pala cena parking zadnjih 7 dana 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena parking zadnjih 7 dana 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena parking zadnjih 7 dana 50 m2 što skuplji

  • Za upit "svenekretnine pala cena parking zadnjih 7 dana 50 m2 što skuplji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 162.000 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 155.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža priliku da obezbedi nekretninu u novogradnji po povoljnijim uslovima pre useljenja. Stan ima 49 m² i funkcionalan raspored: dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 133.000 € na 131.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 131.000 €, 47,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 135.000 €
01.05.2026 - 133.000 €
08.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja, bez ulaganja ODMAH USELJIV. Agencijska oznaka stana 1102382. Cena stana 131.000eu +3% agencijske provizije. Mogućnost kupovine parking mesta. Odlična nekretnina površine 47m2. Gasno grejanje plaćanje po utrošku. Mogučćnost kupovine putem stambenog kredita. Kontakt 064/823-6....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena parking zadnjih 7 dana 50 m2 što skuplji'
110.000 €
49.000 €
800 €
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>