• GoHome Professional
svenekretnine pala cena do 910 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena do 910 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena do 910 eura zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "svenekretnine pala cena do 910 eura zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 864 eura (malo jeftiniji)
    • 955 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potreban Vam je lokal za iznajmljivanje na dobroj lokaciji? E od ove, bolje lokacije nema!!! Lokal se nalazi u srcu turističke zone, na 200 metara od Aqua parka i na korak od Vivo shoping centra. Površine 120m2, sastoji se iz prizemlja i suterenskog prostora, ima dva mokra čvora a....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 1.000 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 360 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380 €
08.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Izdaje se, 3.0 stan u kući, 100m2 u blizini DIF-a i fakulteta Zaštita na radu . Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Stan ima svoje brojilo, i to je jedini trošak koji bi zakupci imali(utrošak po potrošnji),....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 370 € na 300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 370 €
01.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je troiposoban nenamešten stan u kući na visokom prizemlju, površine 90m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, zatim kupatila, toaleta i tri spavaće sobe. Kuhinja je opremljena elementima. Stan je lepo osvetljen i sa dobrom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena do 910 eura što veći (174)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>