• GoHome Professional
svenekretnine pala cena do 1200 m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena do 1200 m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena do 1200 m2 bazen

  • Za upit "svenekretnine pala cena do 1200 m2 bazen" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.685 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1140 m2 (malo manji)
    • 1260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.550.000 € na 1.490.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 1.490.000 €, 400,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.550.000 €
01.05.2026 - 1.490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca tipa vile sa pratecim objektima poput teretane, bazena,saune. Objekat ima blizu 400m2 uknizenih. Na placu je puno zelenila sto omogucava posebnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena do 1200 m2 bazen'
162.000 €
540.000 €
1.000 €
 
-6%

Promena cene sa 665.900 € na 628.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 628.000 €, 359,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 665.900 €
24.04.2026 - 628.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1097899 Oglašena cena + 3 % provizije UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja i Limanske pijace Stan poseduje krovnu terasu od 135 m2 na kojoj se nalazi bazen od 32 m2 Mogućnost ulaska liftom direktno u stan, mogućnost....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 229.000 € na 219.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 219.000 €, 136,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sofisticiran spoj luksuza, udobnosti i prirode! U jedinstvenom prirodnom ambijentu planine Kosmaj, okružena čistim vazduhom i mirom koji retko gde možete naći, prodaje se luksuzna novoizgrađena kuća sa bazenom idealna za život, odmor ili kao investicija za izdavanje. Kuća je građena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 229.000 € na 210.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 229.000 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako lepa kuća sa bazenom u malom naselju u kom se nalazi pet kuća. Na prodaju je poslednja kuća u nizu, sa najviše prostora i otvorenim pogledom. Dvorište je površine 10a i na njemu se nalaze bazen površine 7x4m2 i kuća uknjižena na 136m2, sa potkrovljem od 55m2, koje se lako može....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 46.000 € na 41.200 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 41.200 €, 65,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 46.000 €
10.04.2026 - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični život ili kao sigurna investicija. Stan se sastoji od dve komforne spavaće sobe, funkcionalne trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila(....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 283.600 € na 276.888 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 276.888 €, 56,00 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 283.600 €
03.04.2026 - 276.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 75.000 € na 60.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
24.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, desetak minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je spojen sa susednim lokalom od 29m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 68.000 € na 54.400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 54.400 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 68.000 €
24.04.2026 - 54.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, 10 minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je trenutno spojen sa susednim lokalom od 32m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>