• GoHome Professional
svenekretnine pala cena do 12 eura/m2 parking bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena do 12 eura/m2 parking bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena do 12 eura/m2 parking barem 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine pala cena do 12 eura/m2 parking barem 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 11 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 12 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i opremljen stan u novogradnji, naselje Stepa Stepanović, komforan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u novogradnji rađenoj po visokim standardima, u blizini Čaira i Imidža. Stan je jednoiposoban, nalazi se na petom spratu, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Opremljen je kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360 € na 340 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 340 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360 €
10.04.2026 - 340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113927, III/. Izdaje se stan, 50m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo. Na 5 min od centra i Bulevara Oslobodjenja, u blizini Promenade i svega sto je bitno za normalno funkcionisanje, odlicna lokacija. Parking u ulici. Mesecne rezije....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
10.04.2026 - 750 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, nov stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, teresa površine 30m2, grejanje je po utrošku. Uz stan ide i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 680 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, renoviran stan u centru grada, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvostrano orijentisan, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 88239, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan je u potpunosti renoviran i nakon renoviranja u njemu niko nije boravio.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene spavace sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i zatvorenog....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 450 €
03.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena do 12 eura/m2 parking barem 50 m2 (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>