• GoHome Professional
svenekretnine pala cena do 11 eura/m2 do 50 m2 zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena do 11 eura/m2 do 50 m2 zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena do 11 eura/m2 do 50 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine pala cena do 11 eura/m2 do 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 10 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 11 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 939 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 460 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, a u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa i svih bitnih gradskih orijentira. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u blizini Medicinskog fakulteta. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 43 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena do 11 eura/m2 do 50 m2 zadnjih 7 dana'
180 €
450 €
350 €
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jednosoban stan ili tzv. velika garsonjera u novijoj zgradi na samom početku Ledina. U tihom okruženju. Opremljen (bela tehnika nova) i polunamešten (ostatak nameštaja se očekuje). Izdvojena prostrana lođa. Odlična izolacija. Niski mesečni troškovi. Dosta prostora za parkiranje. Na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Slobodana Bajića. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta i Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na zatvorenu terasu, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220 € na 200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 200 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 220 €
08.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 34m2 na devetom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, jedne višenamenske prostorije, ostave, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>