• GoHome Professional
svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 2.sprat bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 2.sprat bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 2.sprat barem 50 m2

  • Za upit "svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 2.sprat barem 50 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 9 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 10 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 679 eura
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • duplex
    • klima
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

1.5, Mirijevo, Branka Ćopića, 50m2, 2/2, lođa, podrum, klima. Izdaje se 1.5 stan u Mirijevu ul. Branka Ćopića na drugom spratu u održavanoj zgradi. Stan funkcionuiše kao potkrovlje bez kosina. Namešten. CG je isključeno, a kao grejno telo koristi se klima i TA peć. Niski režijski....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 400 € na 360 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
27.03.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 2.sprat barem 50 m2'
550 €
350 €
400 €
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 280 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 320 €
20.03.2026 - 300 €
17.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan u zgardi, bez lifta, u blizini NKC. Stan je površine 52m2, na drugom spratu i opremljen je nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase. Grejanje u stanu je centralno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 400 €
24.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Gradske bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 8.500 € na 8.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 8.000 €, 1200,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 8.500 €
03.04.2026 - 8.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je reprezentativna poslovna zgrada savremene gradnje, idealna za kompanije koje traže funkcionalan, fleskibilan i lako organizovan radni prostor. Objekat je ukupne površine 1.200m2, na placu od 21 ar i sastoji se od prizemlja i dva sprata, sa jasno odvojenim celinama, koje....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 4.800 € na 4.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Ledena Stena, 4.200 €, 600,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 4.800 €
27.03.2026 - 4.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovna zgrada na Ledenoj steni. Objekat je ukupne površine 600m2. Objekat je pogodan za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće i sl. Zgrada se sastoji iz 4 etaže. U suterenu se nalaze šest prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>