• GoHome Professional
svenekretnine pala cena 80 m2 do 740 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena 80 m2 do 740 eura što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena 80 m2 do 740 eura što veći

  • Za upit "svenekretnine pala cena 80 m2 do 740 eura što veći" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 703 eura (malo jeftiniji)
    • 777 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 760 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 800 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za izdavanje Strahinjića bana Na 6 spratu novije stambene zgrade u ulici Strahinjića bana, za izdavanje četvorosoban stan površine 83m2 sa terasom od 20m2. Stan je kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan se izdaje na duži....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena 80 m2 do 740 eura što veći'
598 €
800 €
800 €
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 30, 750 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 30 - Bulevar Mihajla Pupina 3.0, 81m2 (lođa 2m2), 3/8, CG, lift, interfon, podrum Izdaje se trosoban, potpuno sređen stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u bloku 30, u blizini svih bitnih sadržaja (autobuska stanica, tržni centar, škole, parkovi). Stan je veoma....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 850 €
03.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla. Namešten troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Neposredna blizina nove zgrade hitne pomoći, škole, vrtića, supermarketa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, odvojen toalet....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
20.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavace, kompletno namesten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lodje sa fantasticnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 820 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 790 €
20.03.2026 - 820 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Karađorđeva 3.0, 78m2, 13/17, CG, dva lifta, interfon U ponudi stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na duži vremenski period. Namenjen je zaposlenima i odgovornim osobama. Stan nije pet friendly. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 820 €
03.04.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je lep, jako funkcionalan 3.0 stan u Zemunu na samoj granici sa Novim Beogradom. Nalazi se u neposrednoj blizini Zemunskog keja. Orjentisan je kao severo-istoku, sa predivnim pogledom na Dunav. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična, a centar grada je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
10.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 900 € na 680 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 680 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
03.04.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, do sada neuseljavan stan, u blizini Čaira. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je delimično namešten, sa opramljenom kuhinjom. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>