• GoHome Professional
svenekretnine pala cena 50 m2 do 9 eura/m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena 50 m2 do 9 eura/m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena 50 m2 do 9 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine pala cena 50 m2 do 9 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 8 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 9 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 714 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • parking
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200 €
01.05.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 280 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 320 €
20.03.2026 - 300 €
17.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan u zgardi, bez lifta, u blizini NKC. Stan je površine 52m2, na drugom spratu i opremljen je nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase. Grejanje u stanu je centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena 50 m2 do 9 eura/m2 što jeftiniji'
300 €
340 €
350 €
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 48,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
10.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša u ulici 7. jula. Sastoji se iz podruma površine 24m2 i prizemlja 24m2 koji su povezani unutrašnjim stepenicama. Nalazi se u poslovno stambenoj zgradi i gleda prema ulici. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, kuhinja, kupatilo i toalet, a....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

1.5, Mirijevo, Branka Ćopića, 50m2, 2/2, lođa, podrum, klima. Izdaje se 1.5 stan u Mirijevu ul. Branka Ćopića na drugom spratu u održavanoj zgradi. Stan funkcionuiše kao potkrovlje bez kosina. Namešten. CG je isključeno, a kao grejno telo koristi se klima i TA peć. Niski režijski....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
10.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se LUX 2.5 stan, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini parka Čair, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija, površine 52m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i rešo kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 400 € na 360 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
27.03.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129698, I/, terasa. Izdaje se moderno namesten dvosoban stan u blizini zeleznicke stanice. Nedavno je renoviran. Svetla i prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa malom trpezarijom, spavaca soba, predsoblje, ostava, kupatilo, terasa. Useljiv odmah. Depozit u iznosu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarica, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 500 €
10.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarička padina, ul. Lazarevački drum, izdaje se kompletno renoviran , neuseljavan stan. 50m2, po strukturi dvosoban, kompletno namešten. Ugradna kuhinja. PVC stolarija sa komarnicima i roletnama. Prostorije: hodnik, veliki garderober, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, veliki dnevni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
10.04.2026 - 500 €
24.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5 stan/poslovni prostor, 53m2, PSUT/8, CG Izdaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je prenamenom prilagođen u poslovni prostor, smešten u polusuterenu održavane zgrade, na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, u neposrednoj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u Bulevaru despota Stefana, na duži vremenski period, može se koristiti kao stambeni ili poslovni prostor. Po potrebi stan može biti dodatno opremljen nameštajem, cena zakupa u tom slučaju bi bila po dogovoru. Kućni ljubimci su dozvoljeni ugovor minimum 2 godine. ag....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>