• GoHome Professional
svenekretnine pala cena 2.sprat do 784 eura što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena 2.sprat do 784 eura što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena 2.sprat do 784 eura što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine pala cena 2.sprat do 784 eura što jeftiniji" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 744 eura (malo jeftiniji)
    • 823 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 250 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270 €
01.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 34m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje je centralno /podno/. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111440, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se komforan, lepo namesten 1.5-soban stan od 40m² na uglu Bulevara oslobodjenja i Danila Kisa. Stan se nalazi na 2.spratu zgrade koja poseduje lift, orijentisan ka dvorisnoj mirnoj strani, bez buke, sa velikom terasom. Kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine pala cena 2.sprat do 784 eura što jeftiniji'
350 €
350 €
350 €
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namešten jednoiposoban u blizini parka Čair u Ljubićskoj ulici u zgradi novije gradnje završene 2026godine, bez lifta, na drugom spratu, površine 40m2 sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
27.03.2026 - 360 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Kovanluk, 600 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u porodičnoj kući sa posebnim ulazom, površine 44m2 na drugom spratu na Paliluli. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 650 €
20.03.2026 - 630 €
03.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, funkionalan, spavaća soba biće opremljena po dogovoru. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Kovanluk, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u porodičnoj kući sa posebnim ulazom, površine 40m2 na drugom spratu na Paliluli. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, video nadzor, mogućnost zakupa garažnog mesta, po dogovoru. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje pomoću norveških radijatora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>