• GoHome Professional
svenekretnine pala cena što jeftiniji klima do 9 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena što jeftiniji klima do 9 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena što jeftiniji klima do 9 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine pala cena što jeftiniji klima do 9 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 8 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 9 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 48,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 350 €
10.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša u ulici 7. jula. Sastoji se iz podruma površine 24m2 i prizemlja 24m2 koji su povezani unutrašnjim stepenicama. Nalazi se u poslovno stambenoj zgradi i gleda prema ulici. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, kuhinja, kupatilo i toalet, a....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namešten jednoiposoban u blizini parka Čair u Ljubićskoj ulici u zgradi novije gradnje završene 2026godine, bez lifta, na drugom spratu, površine 40m2 sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena što jeftiniji klima do 9 eura/m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>