• GoHome Professional
svenekretnine pala cena što jeftiniji do 910 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine pala cena što jeftiniji do 910 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine pala cena što jeftiniji do 910 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine pala cena što jeftiniji do 910 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 864 eura (malo jeftiniji)
    • 955 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 80 € na 70 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 70 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80 €
03.04.2026 - 70 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 23327. Garaza, Beograd - Beograd Na Vodi | Izdavanje · 12m² · 70€.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200 €
01.05.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 220 € na 180 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220 €
08.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetno atraktivan stan u samom srcu grada, na lokaciji koja garantuje maksimalnu vidljivost i dostupnost. Savršen izbor kako za udoban život, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije, saloni, agencije i slično). Stan se nalazi u visokom prizemlju....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 200 €, 18,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250 €
03.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal površine 18m2 u prizemlju stambene zgrade sa portalima i ulazom do ulice. Sastoji se od jedne prostorije koja čini jedinstvenu celinu i mokrog čvora. Grejanje je na struju /klima/. Izdaje se neopremljen. Lepo je osvetljen i orijentisan nalazi se na prometnoj lokaciji....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 230 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250 €
24.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 34m² u zgradi novije gradnje. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura stana: -Dnevni boravak sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Grejanje je podno na električni kotao, što obezbeđuje ravnomernu i prijatnu temperaturu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 230 €, 24,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
01.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na šestom spratu, od ukupno petnaest spratova, stambene zgrade sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 24m2. Sastoji se....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 250 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270 €
01.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 34m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje je centralno /podno/. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena što jeftiniji do 910 eura (174)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>