• GoHome Professional
svenekretnine novogradnja pala cena useljiv do 110 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine novogradnja pala cena useljiv do 110 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine novogradnja pala cena useljiv do 1100 eura

  • Za upit "svenekretnine novogradnja pala cena useljiv do 1100 eura" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 1000 eura (malo jeftiniji)
    • 1100 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 950 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski rezijski troskovi.Parking....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine novogradnja pala cena useljiv do 1100 eura'
425 €
370 €
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>