• GoHome Professional
svenekretnine novogradnja pala cena do 10 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine novogradnja pala cena do 10 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine novogradnja pala cena do 10 eura/m2 60 m2 što veći

  • Za upit "svenekretnine novogradnja pala cena do 10 eura/m2 60 m2 što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 9 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 10 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 u prizemlju kuće u Jagodin mali. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju i čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 350 €
27.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, izdaje se 3.0 stan u zoni 2, površine 65 m², na 9. spratu od ukupno 10. Stan se sastoji od dnevne sobe sa izdvojenom trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, ulaznog hodnika i kupatila. Ima izlaz na terasu i lođu, što dodatno doprinosi....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude komforan, apartmanski namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, TC Promenada, Spensa i svih značajnih gradskih orijentira.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 250 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300 €
03.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, dvosoban stan kod Dif-a i Fakulteta zaštite na radu, u Čarnojevićevoj ulici. Nalazi se na trinaestom spratu od ukupno petnaest spratova u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 650 € na 580 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 580 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
17.04.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, komforan stan u blizini Tašmajdana(Palilula - Kneza Danila), 60m2 sa terasom. Sastoji se od predsoblja, hodnika, dnevno-trpezarijskog dela i velike spavaće sobe sa francuskim ležajem, i ima izlaz na lepu prostranu terasu. Spratnost 6/8, održavana zgrada sa liftom.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 9189855 - Izdaje se dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan je u mirnom delu Limana sa puno zelenila u okruženju. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju. Terasa sa pogledom na park. KONTAKT OSOBA SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Dvoiposoban stan, Novi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine pala cena do 10 eura/m2 60 m2 što veći (17)
  • svenekretnine novogradnja do 10 eura/m2 60 m2 što veći (28)
  • svenekretnine novogradnja pala cena 60 m2 što veći (14)
  • svenekretnine novogradnja pala cena do 10 eura/m2 što veći (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com