• GoHome Professional
svenekretnine novogradnja pala cena što veći zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine novogradnja pala cena što veći zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine novogradnja pala cena što veći zadnjih 7 dana do 1400 eura

  • Za upit "svenekretnine novogradnja pala cena što veći zadnjih 7 dana do 1400 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1300 eura (malo jeftiniji)
    • 1400 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 950 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski rezijski troskovi.Parking....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 1.000 €, 69,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.200 €
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, jako lepo sređen stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, prostranu terasu, u cenu je uračunato i garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
27.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, terasa - bašta površine 30m2, dvorišno orijentisan ka jako lepo uređenom dvorištu, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 88239, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan je u potpunosti renoviran i nakon renoviranja u njemu niko nije boravio.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene spavace sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i zatvorenog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgradjenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odlican stan u kompleksu The One sa dve spavace sobe,, dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom i terasom se izdaje. Stan je idealan za porodicu, kao i za pojedince. Za svaku preporuku. Vise informacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine novogradnja pala cena što veći do 1400 eura (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>