• GoHome Professional
svenekretnine namešten porasla cena lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine namešten porasla cena lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine namešten porasla cena lift što veći barem 50 m2 Najnovije

  • Za upit "svenekretnine namešten porasla cena lift što veći barem 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 480.000 €
24.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 195.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 195.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu Novog naselja. Stan je renoviran materijalima visokog kvaliteta , i isto tako opremljen novim stvarima izuzetno kvalitetnim i vrednim. Odlična....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 288.000 €
17.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odlican dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom i video....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 193.800 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 193.800 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja, Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se stan pilunamesten ili namesten. Stan je u novoj zgradi sa liftom, ima 54kvm, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine namešten porasla cena lift što veći barem 50 m2 (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>