• GoHome Professional
svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 921 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • za studente
    • klima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 1.100 € na 900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u Čika Ljubinoj ulici, u strogom centru Beograda, na svega par koraka od Knez Mihailove ulice. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i nikada do sada nije izdavan. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje i dva kupatila. Jedno kupatilo ima....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/4, TERASA,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnjih 14 dana'
650 €
550 €
450 €
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
08.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Slobodana Bajića. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta i Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na zatvorenu terasu, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111440, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se komforan, lepo namesten 1.5-soban stan od 40m² na uglu Bulevara oslobodjenja i Danila Kisa. Stan se nalazi na 2.spratu zgrade koja poseduje lift, orijentisan ka dvorisnoj mirnoj strani, bez buke, sa velikom terasom. Kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 350 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat u kući u blizini Difa-a, na prvom spratu porodične kuće, sa posebnim ulazom. Površina stana je 102 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, i kupatila. Stan je orjentisan tako da ima puno dnevne svetlosti, u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130979, I/V, klima, terasa. U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednosoban stan povrsine 26 m², koji pruza maksimalno iskoriscen prostor i odlican komfor za svoju kvadraturu. Stan je odlicne strukture, sa odvojenom sobom, kuhinjom i hodnikom. Kompletno je namesten....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 320 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Poštanska štedionica, Zdravka Čelara izdaje se namešten, jednosoban stan 30m2. Na prvom spratu od četiri, u korektnom stanju. Poseduje centralno grejanje I klimu. Stan se izdaje na duži period. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197- 3601....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 220 € na 180 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220 €
08.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetno atraktivan stan u samom srcu grada, na lokaciji koja garantuje maksimalnu vidljivost i dostupnost. Savršen izbor kako za udoban život, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije, saloni, agencije i slično). Stan se nalazi u visokom prizemlju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>