• GoHome Professional
svenekretnine namešten pala cena do 970 eura Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine namešten pala cena do 970 eura Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine namešten pala cena do 970 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 921 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 1.sprat
    • useljiv
    • klima
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 1.100 € na 900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u Čika Ljubinoj ulici, u strogom centru Beograda, na svega par koraka od Knez Mihailove ulice. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i nikada do sada nije izdavan. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje i dva kupatila. Jedno kupatilo ima....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/4, TERASA,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine namešten pala cena do 970 eura zadnjih 7 dana'
550 €
350 €
350 €
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130979, I/V, klima, terasa. U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednosoban stan povrsine 26 m², koji pruza maksimalno iskoriscen prostor i odlican komfor za svoju kvadraturu. Stan je odlicne strukture, sa odvojenom sobom, kuhinjom i hodnikom. Kompletno je namesten....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 320 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Poštanska štedionica, Zdravka Čelara izdaje se namešten, jednosoban stan 30m2. Na prvom spratu od četiri, u korektnom stanju. Poseduje centralno grejanje I klimu. Stan se izdaje na duži period. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197- 3601....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>