• GoHome Professional
svenekretnine interfon do 508 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine interfon do 508 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine interfon do 508 eura renovirano

  • Za upit "svenekretnine interfon do 508 eura renovirano" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 482 eura (malo jeftiniji)
    • 533 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, lepo sređen stan, funkcionalan, u blizini Ade Ciganlije. Agencijska provizija se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, INTERFON ID oglasa: 22031. Jednosoban stan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine interfon do 508 eura renovirano'
500 €
500 €
500 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran jednoiposoban stan površine 60 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade od 4 sprata, u ulici Fruškogorska na Limanu 1, u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv. Renovacija je izvedena u potpunosti - obuhvata nove instalacije, vodovodne cevi, parket....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, komforan stan u kvalitetnoj stambeno poslovnoj zgradi, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 7/8,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se udoban, kompletno opremljen i renoviran, jednoiposoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj ulici Komnen Barjaktara, udaljene oko 800m od Trga republike. Stan je svetao, jugoistočne orijentacije, na prvom spratu trospratne salonske zgrade sa interfonom. Grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 480 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2.0, 53m2 (terasa 8m2), 4/5, Inverter klima, lift, interfon, podrum Na Karaburmi, kod stare okretnice, izdaje se renoviran, dvostrano orijentisan, polunamešten stan sa velikom terasom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dve sobe, kuhinja sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar, Južni bulevar Vračar, jednoiposoban, 33m2 +(lođa od 3m2), renoviran, namešten, VI/8, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za komforan život. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
10.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i namešten stan, veoma funkcionalan, odvojen spavaći deo, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/6, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 440 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Kursulina, 0.5, 35 m2, terasa, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja. Stan se nalazi u dobroj salonskoj zgradi. Izdaje se namesten, u odlicnom stanju, na minimum godinu dana. Odlicno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderno uređena i potpuno opremljena garsonjera površine 28 m² u mirnoj ulici u centru grada, u Kosovskoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za sve koji žele da žive u centru, a da pritom imaju mir i tišinu. Stan je renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, grejanje pomoću norveških radijatora, centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, 35m2 (zajednička terasa), 1/3, TA, interfon, internet, telefon, ktv. Bulevar kralja Aleksandra, jedna od najpoznatijih i najprometnijih gradskih ulica je odlično povezana kako sa centrom, tako i sa drugim delovima grada. Odlična infrastruktura čini stanovanje duž Bulevara vrlo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127426, klima, lift, terasa. Miran i svetao stan sa pogledom na dvoriste,u blizini Futoske pijace, poseban ulaz sa straznje strane zgrade, kupatilo kompletno renovirano, okrecen, parket nov, americki plakar, bracni krevet,klima,interfon,podrum, parking iza zgrade van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, centar - Poenkareova 1.5, 37m2, 5/9, CG, lift, interfon, parking Izdaje se odličan jednoiposoban stan na petom spratu zgrade od crvene fasadne cigle sa liftom. Renoviran je pre dve godine i opremljen za život. Prostorije; dnevna soba, kuhinja, manja spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 550 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 10/17, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, vrlo lepo sređen stan, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>